Tulokset 2012

Biitsi.fi Hanko Open

Naiset:

  1. Pollari / Hosu
  2. Väätäinen / Mäkinen
  3. Shutikova / Omeliashchik
  4. Tauriainen / Kakko

Puolivälierässä tippuneet: Kuitunen / Tamminen, Järvinen / Lamberg, Valkeejärvi / Kaartinen, Kovasin / Nykänen
1/4 välierässä tippuneet: Laakso / Paju, Silventoinen / Mäkinen, Lönnqvist / Mäkitalo, Väisänen / Moilanen

Miehet:

  1. Keskitalo / Palonen
  2. Piippo / Kinnunen
  3. Kekkonen / Pulkkinen
  4. Kemppainen / Wilska

Puolivälierässä tippuneet: Jääskeläinen / Eerola, Kauppinen / Hukkinen, Tuomela/Peltonen, Yli-Hietanen/Sahi
1/4 välierässä tippuneet: Kuronen/Rantala, Ranta/Ranta, Timppa/Ville, Hokkanen/Ahola

Naisten FUN

  1. Inkku ja Pake
  2. Ängri typyt
  3. 3. Lillerii

Miehet FUN

  1. Jussi ja Riku
  2. Uusrevanssi
  3. Markku (Hankolainen pari: Markku Nippala ja Timo Pulliainen)

Mixed FUN

  1. Milli ja Metri
  2. Torni ja kaappi
  3. Caipirinja

Tulokset 2011

Biitsi.fi -kiertue, Miehet

  1. Rumpunen Tomi / Mäntylä Jesse
  2. Iisakkala Pasi / Heimala Mikko
  3. Eerola Antti / Niinistö Lauri

Biitsi.fi -kiertue, Naiset

  1. Räsänen Mari / Sorokin Marjaana
  2. Laaksonen Sanna / Paju Minttu
  3. Tauriainen / Kakko

FUN sarja, Miehet

  1. HuHa
  2. Revanssi
  3. Reisipassi
  4. Rami & Teemu

FUN sarja, Naiset

  1. MegaBlondit
  2. ViTu
  3. Sivaltajat
  4. MoKa

FUN sarja, MIXED

  1. Team KBV
  2. LESE
  3. Oranssiset
  4. Jännän äärellä

Tulokset 2010

Miesten FUN

  1. LeLu
  2. Lundahl-Salonen
  3. Tumppi&Toni
  4. Team Larsson

Naisten FUN

  1. Paju-Laaksonen
  2. Megablondit
  3. Marja ja Päivi
  4. Järvinen-Kärkkäinen

Mixed FUN

  1. Team Jope
  2. Majakka ja Vesitorni
  3. SiRi
  4. Aurinkoiset pelurit

Tulokset 2009

Miesten FUN

  1. Team Larsson (Rissanen – Ketonen)
  2. Letku & Kanki (Järvinen – Aaltonen)
  3. Rahi (Iso-Markku – Puisto)
  4. Team Mato (Toni Mansikkaviita – Martti Heinonen)

Naisten FUN

  1. Team Apato (Kärkkäinen – Kaartinen)
  2. Valeharhauttajat (Nurminen – Viitanen)
  3. Twisted Sisters (Linda Andersson – Jenni Andersson)
  4. Timanttiset Rossit (Meriluoto – Pohjavirta)

Mixed FUN

  1. Team Joke (Sirkku Kela – Heimo Jokinen)
  2. Mää ja meidän muija (Vesa Kujanpää – Laura Tuominen)
  3. Team KaTo (Kati Mansikkaviita – Toni Mansikkaviita)
  4. Annika ja joku mies (Annika Sjöberg – Ari Kivitie)

Miesten SUN

  1. Pallopojat (Kauppinen – Hukkinen)
  2. Pepa (Petri Salonen – Panu Castrén)
  3. Paljaat Uneksijat (Virtanen – Eerola)
  4. Nurmi – Harkko (Nurmi – Harkko)

Mixed SUN

  1. Jekyll & Hyde (Castrén – Kaartinen)
  2. Pukamat (Kärkkäinen – Salonen)
  3. Team Larsson (Rissanen – Alho)
  4. Timmi (Emmi Koljonen – Timo Pulliainen)