Mitalistit

2021

JNBT Miehet (12 joukkuetta)

  1. Marttila / Salminen
  2. Törmä / Hassinen
  3. Väisänen / Oksanen & Bär / Kortesuo

JNBT Naiset (12 joukkuetta)

  1. Pihlajaniemi / Lehiö
  2. Laapotti / Rajala
  3. Mäki / Sahlberg & Laaksonen / Paju

FUN Miehet (10 joukkuetta)

  1. Peipot
  2. LaLe
  3. Athena-X

FUN Naiset (7 joukkuetta)

  1. S&G
  2. Oho
  3. SoLi

Mixed (16 joukkuetta)

  1. Oho
  2. Höpöhöpö
  3. Unicorn Squad

2019

AVOIN Miehet (12 joukkuetta)

  1. Ruohonen / Pekkala
  2. Vaarala / Ahola
  3. Juutila / Raita

AVOIN Naiset (12 Joukkuetta)

  1. Salminen / Laaksonen
  2. Pirttimäki / Aho
  3. Sormunen / Helminen

FUN Miehet (10 joukkuetta)

  1. Keskarit
  2. RaPa
  3. Peipot

FUN Naiset (10 joukkuetta)

  1. HeikkoOksa
  2. Kyllä
  3. Mummo & Valas

Mixed (16 joukkuetta)

2018

AVOIN Miehet (9 joukkuetta)

  1. Myötyri / Tolvanen
  2. Moisio / Oinonen
  3. Tiihonen Liukkonen

AVOIN Naiset (11 joukkuetta)

  1. Lehiö / Valkeavuori
  2. Tauriainen / Kakko
  3. Yli-Hietanen / Laaksonen

FUN Miehet (10 joukkuetta)

  1. TBV
  2. Paljaat Uneksijat

FUN Naiset (10 joukkuetta)

  1. CF East Turku
  2. Stadin Friidut
  3. Dementiayksikkö

Mixed (16 joukkuetta)

  1. BVT
  2. MaPo
  3. TäTi Moonika

2017

AVOIN Miehet (12 joukkuetta)

  1. Vaarala / Viljamaa (Team Viljams)
  2. Flink / Valtanen (BVT)
  3. Laakso / Tikkanen

AVOIN Naiset (12 joukkuetta)

  1. Laaksonen / Kauria-Kojo
  2. Kakko / Tauriainen (Poliisi-Biitsi)
  3. Lehiö / Valkeavuori (Team VaLe)

2016

AVOIN Miehet (9 joukkuetta)

  1. Koponen / Annala
  2. Myötyri / Tolvanen
  3. Kattimatikaiset

AVOIN Naiset (15 joukkuetta)

  1. Kakko / Tauriainen (Poliisi-Biitsi)
  2. Laukkanen / Paju
  3. Lehiö / Valkeavuori (Team VaLe)

FUN Miehet (10 joukkuetta)

  1. Nopeesti Kaljalle
  2. PRMP
  3. Mäkelä & Mansikkaviita

FUN Naiset (10 joukkuetta)

  1. Cecci & Kyltsi
  2. Ritva & Ninni
  3. HeikkoSaukko

SUN Mixed (8 joukkuetta)

  1. Team Shaakeli
  2. BVT
  3. Ritva & Kyösti

FUN Mixed (9 joukkuetta)

  1. HeikkoKoski
  2. Emma & Jani
  3. Sekopelaajat

2015

AVOIN Miehet (8 joukkuetta)

  1. Mäki-Valtari / Lauttamus
  2. Ahola / Ropponen
  3. Sahi / Tolvanen

AVOIN Naiset

  1. Haaparanta / Myllymäki
  2. Hakalahti / Alho
  3. Kauria-Kojo / Kiukkonen

FUN Miehet (10 joukkuetta)

  1. Asema Biitsi
  2. Balls ´n Motion
  3. Entiset Viholliset

FUN Naiset (7 joukkuetta)

  1. Stingers
  2. Heikkonen & Oksanen
  3. Seija & Maija

Mixed

  1. Laaksonen & Peippo
  2. Hangon Keksit
  3. Sisko ja sen veli

2012

BIITSI.FI Miehet

  1. Keskitalo / Palonen
  2. Piippo / Kinnunen
  3. Kekkonen / Pulkkinen

BIITSI.FI Naiset

  1. Pollari / Hosu
  2. Väätäinen / Mäkinen
  3. Shutikova / Omeliashchik

FUN Miehet

  1. Jussi ja Riku
  2. Uusrevanssi
  3. Markku

FUN Naiset

  1. Inkku ja Pake
  2. Ängri Typyt
  3. Lillerii

Mixed

  1. Milli ja Metri
  2. Torni ja Kaappi
  3. Caipirinja

2011

BIITSI.FI Miehet

  1. Rumpunen / Mäntylä
  2. Iisakkala / Heimala
  3. Eerola / Niinistö

BIITSI.FI Naiset

  1. Räsänen / Sorokin
  2. Laaksonen / Paju
  3. Tauriainen / Kakko

FUN Miehet

  1. HuHa
  2. Revanssi
  3. Reisipassi

FUN Naiset

  1. MegaBlondit
  2. ViTu
  3. Sivaltajat

Mixed

  1. Team KBV
  2. LESE
  3. Oranssiset

2010

FUN Miehet

  1. LeLu
  2. Lundahl & Salonen
  3. Tumppi & Toni

FUN Naiset

  1. Paju / Laaksonen
  2. Megablondit
  3. Marja ja Päivi

FUN Mixed

  1. Team Jope
  2. Majakka ja Vesitorni
  3. SiRi

2009

SUN Miehet

  1. Kauppinen / Hukkinen (Pallopojat)
  2. Salonen / Cástren (PePa)
  3. Virtanen / Eerola (Paljaat Uneksijat)

FUN Miehet

  1. Team Larsson
  2. Letku & Kanki
  3. Rahi

FUN Naiset

  1. Team Apato
  2. Valeharhauttajat
  3. Twisted Sisters

SUN Mixed

  1. Jekyll & Hyde
  2. Pukamat
  3. Team Larsson

FUN Mixed

  1. Team Joke
  2. Mää ja meidän muija
  3. Team KaTo